Про журнал

Згідно з рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 29.06.2021 № 735 наукове видання «Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Філологія» включене до Переліку наукових фахових видань України у категорію «Б» у галузі знань 035 Філологія.

Кожній статті присвоюється цифровий ідентифікатор об’єкта (DOI, Digital Object Identifier)

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого ЗМІ

У 2008 році засновано «Вісник Маірупольського державного університету».

Маріупольський державний університет – IV рівень акредитації, сертифікат №057240 від 11.03.2010.

Головним редактором збірника є декан факультету іноземних мов МДУ, доктор філологічних наук, професор Павленко Олена Георгіївна.

Укладачами збірника «Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Філологія» ставилося за мету охоплення широкого кола проблемних питань сучасної філологічної думки, серед яких: жанрові типології літературних творів, мова та стиль літературного твору, особливості образного слова у творі, проблеми порівняльного літературознавства, методологія герменевтичних досліджень; особливості семантичних виражень мовних одиниць, вивчення специфіки ареальної лексики, проблемні питання словотвірної дериватології, теоретичні проблеми морфології, функціонально-синтаксичні вияви мовних одиниць; різні аспекти дослідження фольклорних мотивів та образів, фольклорних сюжетів та символів тощо.

Збірник включений до міжнародних наукометричних баз даних.

Видається «Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Філологія» змішаними мовами (українською, російською, англійською, новогрецькою, польською, італійською, німецькою).

Періодичність видання: 2 рази на рік (червень, грудень).

Набір статей до друку у червні відбувається до 30 квітня.
Набір статей до друку у грудні відбувається до 31 жовтня.

Друковані примірники надсилаються протягом 3 місяців після оприлюднення електронної версії видання.

Матеріали, які були надіслані автором у терміни після 30 квітня і 31 жовтня, приймаються до розгляду з метою публікації у наступному випуску, якщо автор не повідомить про своє бажання зняти матеріали з розгляду.